e-Ügyintézés

Iskolánk teljeskörűen használja az E-kréta rendszert. Ezzel az elektronikus napló kínálta lehetőségekkel élnek a tanulók, szülők és pedagógusaink. Az ide járó gyerekek szüleinek lehetősége nyílik elektronikus ügyintézésre (beiratkozás, kiiratkozás, felmentéskérés, szülői igazolás, személyes adatokban, elérhetőségekben történő változás). A szülőknek bizonyos ügyek elintézéséhez már nem szükségszerű bejönni az iskolába (esetleg szabadnapot kivenni, stb.), hanem a kiosztott bővített gondviselői felhasználónév és jelszó segítségével az e-Kréta felületre belépve és az e-Ügyintézés ikonra kattintva máris kiválaszthatja az elintézni kívánt ügyet.

Videós segítséget a rendszer használatához a Kréta Tudásbázisban lehet találni, amit az alábbi gombra kattintva érhetnek el: