Menü
PS BS

A Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola és a Bálint Sándor Tagiskola honlapja

Az intézmény fenntartója a Szegedi Tankerületi Központ

Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola

2020–2021-es tanév
Osztályaink

  • 1. osztály
    Ábrahám Médea
    Bogos Balázs
    Dávid Damián Nolen
    Fábri Méda Lilla
    Fekete Zétény
    Fenyvesi Gábor Milán
    Galiba Gergő Gábor
    Győri Kevin Dávid
    Héger Levente
    Kenderessy Szabó Hanna Flóra
    Kormányos Tamás József
    Marozsi Lia
    Molnár Mira
    Molnár Petra Tímea
    Nyilasi Martin
    Szabó Bátor Levente
    Szabó Benjamin Noel
    Szászik Viktória
    Szűcs-Papp Máté Gábor
    Szűcs-Tóth Tamás
    Tamás Abigél
    Tarkó Bence Antal
    Urbán Jázmin Lara
    Vass Bence
  • 2. osztály
    Ács Bence Balázs
    Ács Petra Panka
    Balogh Eszter
    Bokor Dorka Gabriella
    Boldvai Barnabás
    Borbás Luca
    Borzák Hanna Mária
    Csentes Balázs
    Debreczeni Bella
    Dóka Alexandra Sarolta
    Fleckenstein Regina
    Háló Lea Fanni
    Horváth Viviána Mira
    Hunvölgyi Emil
    Karácsonyi Kornél
    Keczer Janka
    Mikó Zalán
    Nagy Lili
    Németh Liliána Rozina
    Papp Lili Kitti
    Petró Timót
    Sebők Csenge Stefánia
    Sipőcz Gina
    Sirián Bence
    Sztanojev Olívia
    Tábit Máté Gábor
    Tandari Ádám
    Tóth - Szélpál Ibolya Anna
    Veverka Noel Milán
  • 3. osztály
    Balatonyi Kincső
    Czékus Anna Diána
    Fazekas Panna
    Fogarasi Lilla
    Gaál Dávid Ferenc
    Havjár István
    Hódi Kamilla Haruka
    Janiga Bence
    Jankó Panna
    Jánoska Kristóf
    Kakas Ádám
    Kalmár Ádám
    Laczkó Máté
    Lövey Zoltán Attila
    Meleg Zsombor László
    Nagy Amarillisz Rubina
    Paschek Tamás Zoltán
    Pleskó Balázs József
    Puskás Gergely
    Rácz Liza
    Sári Milán
    Szászik Richárd
    Varga Szabolcs
    Varga Vivien Anna
    Vas Richárd
    Havai Hunor Áron (magántanuló)
  • 4. osztály
    Ábrahám Léna Lilla
    Ambrus Kincső Beatrix
    Bodó-Kispál Sára
    Boldis Levente
    Csizmadia László Zsombor
    Dávid Ádám
    Dóczi Marcell László
    Farkas Andor Dominik
    Finta Dominika Jázmin
    Fülöp Vivien
    Hőrits Fruzsina
    Iritz Ervin
    Kerekes Borbála
    Kószó Áron
    Kotogány Patrik
    Kovács Eszter
    Kovács Máté László
    Kránicz Hanna
    Ktkani Diana
    Ktkani Julia
    Laczi Nimród
    Major Márk
    Nagy Vivien
    Pávlicz Gergely
    Pelsőczi-Kovács Ákos
    Pipis Roland
    Szécsi Marcián
    Széll Dominik
    Sztanojev Eszter
    Terhes Leila Szilvia
  • 5. osztály
    Ács Máté Milán
    Dávid Nataniel Mór
    Donáth Dóra
    Fehér Jázmin Kinga
    Galiba Nikoletta
    Háló Roland
    Horváth Armand
    Horváth Róbert Máté
    Hunvölgyi Emőke
    Juhász Veronika
    Kis Mirella
    Kollár Vanessza Petra
    Konrád Dániel
    Kovács Laura Klaudia
    Kovács - Major Glória
    Ktkani Jihad
    Mag Richárd József
    Márki Mira Mária
    Maróti Gréta
    Nagy András László
    Óvári Blanka
    Ökrös Kiara Liza
    Pető Lejla Dorina
    Pleskó Botond János
    Rácz Vivien
    Sári Hanna
    Skobrics Bence
    Szélpál Berta
    Szetei Karolina
    Tábit Vivien Zsófia
    Tari Boglárka
  • 6. osztály
    Asztalos Flóra Anna
    Berkecz Szabolcs
    Beszédes Borka
    Boldvai Martin
    Csécsei Nikoletta Ágnes
    Daróczi Károly
    Debreczeni Bálint
    Farkas Virág
    Hegedűs Gábor Gergő
    Hódi Virág Miwaka
    Iritz Ábel
    Jankó Hanna
    Jankó Mirjam Elizabet
    Joó Daniella Zoé
    Joó Patrícia Petra
    Keczer Noémi
    Kószó Boróka
    Medvecz Natália
    Miklós Hanna
    Molnár Linett Krisztina
    Nagy Martin
    Pap Regina Lili
    Pelsőczi-Kovács Janka
    Szakál Csaba
    Szalma Vanessza
    Szaniszló Zorica
    Szécsi Mirella
    Szűcs Nóra
  • 7. osztály
    Ábrahám Zénó Zsolt
    Babaiban Bengü Vivien
    Balatonyi Bence
    Balatonyi Martin
    Dávid Ákos
    Farkas Levente
    Fazekas Boglárka
    Fürj Anikó
    Godó Noel
    Gondi Milán Mihály
    Grund Zalán
    Gubina Balázs Péter
    Hajdú Kristóf Patrik
    Kakuszi Balázs
    Kakuszi Brigitta
    Kiss-Gál Fanni
    Ktkani Reshad
    Laczkó Zsombor Csaba
    Latorcai István Milán
    Németh Albert
    Németh Olivér
    Palócz Gréta
    Puskás Mihály
    Somodi Szintia Brigitta
    Szabó Krisztofer Brúnó
    Szegi Laura Beatrix
    Tandari Anna
    Tari Balázs
    Tassy Hanna
    Varga Amanda Vivien
  • 8. osztály
    Babócs Máté Imre
    Báder Míra
    Balázs Laura Tamara
    Barkóci Gergő
    Benke Tamás Olivér
    Birgés Dániel Patrik
    Bodó Brúnó
    Cseh Martin
    Dékány-Dér Erik
    Gera Botond
    Hegedűs Bálint Ervin
    Hegedűs Vivien
    Hódi Mátyás Hirotaka
    Jójárt Júlia Anita
    Kis Péter Bálint
    Kószó Lázár
    Kozma Barnabás András
    Lengyel Koppány
    Lévai Tamás
    Miklós Máté
    Pál Dominik
    Papp Deli László
    Patkós Gellért
    Pepó János
    Rácz Bettina
    Szabó Patrik István
    Sztergár Emese
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
Bálint Sándor Tagiskola
2020–2021-es tanév
Osztályaink

  • 1. osztály
    Balázs Ervin
    Benecz Petra
    Békési Barnabás
    Békési Benett
    Bodó Roland
    Boros Nóra
    Bozóki Máté Botond
    Bujdosó André Noel
    Bujdosó Tamás
    Csetneky Vilmos
    Garamvölgyi Csanád
    Kis Antal Bence
    Kiss Judit
    Kiss Máté Attila
    Kiss-Molnár Flóra Erzsébet
    Ladovszki Zsófia
    Lajkó Boglárka
    Nagy Máté Mihály
    Porkoláb Aida Fanni
    Sipos Dóra
    Szabó Viktória Dorka
    Széll Hédi
    Tóth Barnabás
    Török Fanni
    Vadász Eszter
    Valkó Dominik
    Varga Magor Zétény
  • 2. osztály
    Bajúsz Kata Napsugár
    Botos Milán László
    Bujtor Barnabás
    Fehér Marcell Roland
    Hegedűs Richárd
    Hlbocsányi Liza
    Jani Milán Ádám
    Kardos Anna Réka
    Katona Izabella Jázmin
    Kis Olívia Ágnes
    Kocsis Hella Jázmin
    Kovács Andor
    Laczi Helga
    Nagy Ramóna Dorka
    Oláh Bence Levente
    Oltványi Zsolt Roland
    Ördögh Roland
    Pigniczki Milán
    Sarlai Armand
    Siklósi Ádám Attila
    Szántó Szófia
    Tóth Attila
    Tóth Gergő László
    Tóth Olivér
    Török Ádám
    Török Máté
  • 3. osztály
    Banai Szabolcs
    Bárkai Olivér Imre
    Bodó András
    Bodó Botond
    Bodó Nándor
    Boros Réka
    Branz Ákos Örs
    Domonkos Jázmin
    Donka Fanni Petra
    Engi Regina Júlia
    Ézsiás Áron
    Fekete Szabolcs László
    Fenyvesi Bálint
    Gera Violetta
    Jámbor Levente
    Kajtor Csenge
    Kálmán Lili
    Kicsiny - Limpek Mór
    Nagy Richárd Péter
    Nagyistók Bálint
    Németh Lilien
    Pataki Csenge
    Pikó Antónia
    Szvoboda Márton
    Táborosi - Lázár Zoltán
    Terhes Dóra
    Tigyi Abigél
    Tóth Örs
    Varga Hunor Róbert
  • 4. osztály
    Ádám Roland
    Bacsó Kira
    Benecz Tamás
    Dobra Zsófia
    Holik Noémi
    Horváth Lili Anna
    Jakab Csenge
    Juhász Gergely
    Kasza Luca
    Kocsis Gergő Endre
    Kószó Mihály Dominik
    Kovács Kende
    Kovács Richárd
    Lajkó Linda
    Márkus Noémi
    Molnár Zalán
    Nagy Dávid
    Nagy Dóra Ilona
    Nagy Gergely Levente
    Nagy Kincső
    Pataki Laura
    Perei Noel Dominik
    Rózsa Levente
    Ruck Nóra
    Siklósi Endre
    Sinkó Jázmin
    Sipos Máté
    Szögi-Nagy Tamara
    Szűcs Botond
    Tóth Alexandra Jázmin
    Török Inez
  • 5. osztály
    Babó Dénes
    Banai Vivien
    Borsi Krisztián Sándor
    Csányi Bertalan
    Engi Dorka Ágnes
    Ézsiás Máté
    Farkas Dominika Nóra
    Guiot Jean-Michel Simon
    Gyémánt Boldizsár
    Havasi Gergely Bulcsú
    Havasi Huba László
    Havasi Máté Pál
    Kohári Zalán Ferenc
    Kovács Albert
    Krisztin Róbert Péter
    Lehőcz Lili Janka
    Lele Marcell
    Lele Zétény
    Martonosi Lara
    Molnár Ádám István
    Nagy Emília
    Nyulász Ádám
    Pigniczki Nimród Zoltán
    Révész Letícia
    Szabó Csongor Gyula
    Szabó Nóra Julianna
    Széll Adél
    Szögi-Nagy Tamás
    Szvoboda Sára
    Táborosi-Lázár Miklós
    Zsivicz Máté
  • 6. osztály
    Annus Hanna
    Balogh Maja Hanna
    Bálint György
    Bodó Bulcsú
    Budaházi Virág
    Csonka Lili Eszter
    Damó Péter
    Duránszkai Bálint
    Fitor Gerda
    Garamvölgyi Donát
    Keller Nóra Lili
    Király Edit Nelli
    Kis Gergő Bence
    Kiss-Molnár Bence Ákos
    Kohári Bánk György
    Kozma Vivien Renáta
    Laczi Boglárka
    Ledenszki Dániel
    Lele Patrik Márk
    Mesterházy Péter
    Moór Ádám
    Nagy Dóra
    Pataki Petra
    Sauer Milán
    Süli Mónika Viktória
    Szabó Tamás
    Tóth Szilárd
    Tóth Zénó András
    Vadász Gergő
    Varga Tímea
  • 7. osztály
    Ács Péter
    Csányi Levente
    Daka Áron
    Dávid Doroti Zita
    Gyémánt Nimród
    Hűse Lili
    Karai Zolta
    Király Sándor Erik
    Kiss Milán
    Lele Evelin
    Márkus Maja
    Miklós Diána Angéla
    Molnár Botond
    Nagy Bálint
    Nyulász Kinga
    Oltványi János Patrik
    Páll Barnabás Csanád
    Páli Krisztián
    Rekett-Nagy Abigél Rebeka
    Rekett-Nagy Dominik Richárd
    Schuszter-Papp Roland Péter
    Sinkó Anasztázia
    Sólyom Sándor
    Szántó Martin
    Terhes Lilla
    Vér Ádám
  • 8. osztály
    Balogh Barnabás
    Bereczk Lilla Virág
    Bogos Botond
    Csara Dániel
    Csenkey Benedek
    Dankó Kamilla Ivett
    Délceg Olivér
    Donka Anita Zsanett
    Fenyvesi Zsófia
    Holik Zalán
    Kálmán Gábor
    Kékes - Szabó Balázs
    Kiss - Lázár Noémi
    Lele Noémi Zoé
    Lővinger Máté
    Maróthi Barbara Valéria
    Mesterházy Anna
    Mészáros Emma
    Nemes Gabriella
    Paragi Botond
    Sutka Bence
    Sutka Bernadett
    Szabó Luca Tímea
    Tasi Ádám
    Tóth Kata
    Tóth Levente
    Tóthmihály Martin
    Unger Lilla
    Varga Máté Gábor
    Vér Benedek