Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola

2020–2021-es tanév
FOGADÓÓRÁK

Kedves Szülők!

A jelenlegi járványügyi helyzetre való tekintettel a fogadóórákat a szokásos módon nem tudjuk megtartani, azonban lehetőséget biztosítunk arra, hogy minden szaktanárt el tudjanak érni.

Az alábbi linken megtalálható a keresett pedagógus egyéni fogadóórájának ideje:

Egyéni fogadóórák időpontja

A pedagógusok elérhetők a linken található időpontokban a
30/736-27-95 iskolai mobiltelefonon.
Keressék bizalommal kollégáinkat!

Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
Bálint Sándor Tagiskola
2020–2021-es tanév
FOGADÓÓRÁK

Kedves Szülők!

A jelenlegi járványügyi helyzetre való tekintettel a fogadóórákat a szokásos módon nem tudjuk megtartani, azonban továbbra is lehetőséget biztosítunk a szaktanárokkal való konzultációra.

Kérjük, a Bálint Sándor Tagiskola hivatalos Teams felületén az „Egyéni fogadóóra alsó tagozat” vagy az „Egyéni fogadóóra felső tagozat” csoportokba belépve a feltöltött Excel táblázatokban időpontfoglalással jelezzék a pedagógusok számára, mely időpontokban szeretnének élni ezzel a lehetőséggel.

A választott csoport felületére való belépés után a felső címsorban a „Fájlok” menüpont alatt találjuk a pedagógusok neveit. Ezeket a táblázatokat megnyitva a választható időponthoz a gyermek nevét beírva elvégezhető az időpontfoglalás.

A 2020–2021-es tanévben a következő fogadóóra időpontja 2020. december 1.

Keressék bizalommal kollégáinkat!